Etheria אינו עוד מותג טיפוח ארומתרפי. זהו מפעל החיים שלנו, הניזון מאהבה, משותפות ומהתשוקה שלנו לפתח מוצרים המבוססים על הרכיבים הטובים ביותר. מאחורי כל מוצר שלנו ניתן למצוא ידע עשיר, ניסיון מעשי שנצבר בעבודה קלינית לאורך שנים, במקביל להיכרות מעמיקה של השוק על כל מאפייניו. המוצרים שלנו פותחו בסבלנות ובשקידה במשך שנים של מתן טיפולים, עם תשומת לב רבה לרמת הדיוק בנוסחאות ולאיתור הספקים וחומרי הגלם הטובים ביותר .

ETHERIA - CREATION OF NATURE

אנו לא מאמינות ב"גזירת קופון" על טרנדים חולפים, ולא בפשרות באיכות חומרי הגלם או בחיסכון על חשבון הלקוחות הנאמנות שלנו. לכן, יש לנו מעורבות אישית בכל שלבי הפיתוח והייצור של כל מוצר הנושא את המותג Etheria. כלל המוצרים הנדרשים ברישיון משרד הבריאות רושו בהתאם. כמו כן כלל מוצרי הארומתרפיה שלנו הינם תוצרת כחול לבן, טבעוניים –  Vegan Friendly, ולא נוסו על בעלי חיים.

כלל מוצרינו אינם מכילים: 

חומרי ריח ופראבנים , שמן מינרלי , SLS - Sodium Lauryl Sulfat .

שמנים אתריים - אתריא בריאה מהטבע

אנו זוכרות תמיד כי בראש ובראשונה אנו מגיעות מעולמות הטיפול והרפואה המשלימה וכי התפקיד שלנו הוא בשיפור איכות החיים של כל אחת ואחד העושה שימוש במוצרי Etheria. בד בבד עם תפעול מפעל החיים הזה, אנו מנהלות ובעלות של שתי קליניקות לרפואה משלימה, המעניקות בית מקצועי חם ותומך לעשרות מטפלים ומטפלות מתחומי הטיפול השונים ומענה מקיף לאלפי מטופלים מדי שנה.

כמה מילים עלינו

שלי חרמון

שלי חרמון - אתריא בריאה מהטבע

מטפלת מוסמכת Dip. Ac ברפואה סינית עתיקה, בוגרת בהצטיינות של התוכנית ללימודי רפואה סינית בפקולטה לחקלאות ברחובות והאוניברסיטה העברית ומטפלת מוסמכת בארומתרפיה ובפרחי באך.

לשלי תואר ראשון B.Sc.Agr במדעים של האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה לחקלאות ברחובות, בתחום האגרונומיה – הגנת הצומח.

שלי עבדה במשך למעלה מעשור במשרד החקלאות, מתוכן ארבע שנים בתחום סטנדרטים והסמכות האמון על יישום ופיקוח של החוק להסדרת תוצרת אורגנית בישראל.

לשלי נסיון רב בהסמכת גופי בקרה לחקלאות אורגנית, בפיקוח על החוק האורגני ובעבודה עם תקני איכות ISO. בנוסף, עבדה שלי בשירותים להגנת הצומח ולביקורת של משרד החקלאות בתחום ביקורת תוצרת חקלאית ליצוא, במחלקה לשירותים ביולוגיים במכון וייצמן וברשת בתי המרקחת "שור-טבצ'ניק".

שלי חרמון - ETHERIA CREATION OF NATURE

שלי היא הבעלים ומנהלת-שותפה של "מרכז פעימות", קליניקות לרפואה משלימה, ומתמחה בתחומי ליווי נשים במהלך ההריון ולאחר לידה, פריון, ילדים ותינוקות, טיפול בבעיות עור ונפש. את מוצרי Etheria פיתחה לאורך השנים, בד בבד עם העמקת ההתמחות וההתנסות בתחום הארומתרפיה וניסיון קליני רב.

לירון אישגור

לירון אישגור - אתריא בריאה מהטבע

לירון בעלת תואר ראשון באגרונומיה במדעי הקרקע והמים B.Sc.Agr עם התמחות באיכות הסביבה מהפקולטה לחקלאות ברחובות והאוניברסיטה העברית בירושלים.

ללירון תואר שני M.A בלימודי מגדר מאוניברסיטת בר אילן.

בעבר, עבדה במגוון תפקידים בתחום החקלאות, בחברת "טוף מרום גולן" בתחום מצעי גידול, מוצרי השרשה ושתלנות ובתפקיד בכיר, כמנהלת מוצר בחברת שיווק הפרחים הבינלאומית  "דנציגר" וכמנהלת שווקי מקסיקו וקולומביה של החברה.

כמו כן עבדה לירון בשירותים להגנת הצומח ולביקורת במשרד החקלאות, תחום ביקורת תוצרת חקלאית טרייה ליצוא - ביקורת תבלינים ופרחים במסוף נתב"ג.

לירון היא הבעלים ומנהלת-שותפה של "מרכז פעימות", קליניקות לרפואה משלימה.

אנחנו מאמינות

אנחנו מאמינות בשילוב אופטימלי בין צרכי האדם ותוצרי האדמה. כל תהליך הפיתוח, הייצור והשיווק מתנהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובשקיפות מלאה, מתוך ביטחון מלא ביכולותינו לספק ללקוחות הנאמנים של Etheria את המוצרים האיכותיים ביותר ולהמשיך לפתח ולהשיק סדרות מוצרים חדשות תוך שימוש בידע הרב שצברנו במהלך שנים.

החיבור בין מדע, יצירה וטיפוח מנחה אותנו בעבודתנו ובשאיפתנו המתמדת לרתום את כוחו המופלא של הטבע לשיפור איכות החיים של כל אחד ואחת סביבנו. נעשה הכל כדי לשפר גם את שלך.

אמנם כתבנו ועוד נכתוב בלשון נקבה אבל כמובן שהפנייה מיועדת גם לגברים.